Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /home/ppdesign/domains/catrinastudio.pl/public_html/page/libraries/joomla/string/string.php on line 28

Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.input_encoding is deprecated in /home/ppdesign/domains/catrinastudio.pl/public_html/page/libraries/joomla/string/string.php on line 29

Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.output_encoding is deprecated in /home/ppdesign/domains/catrinastudio.pl/public_html/page/libraries/joomla/string/string.php on line 30
Catrina Studio Urody - Promocje

Zapraszamy

poniedziałek - piątek: 
w godzinach 8.00 - 19.00

w soboty: 
w godzinach 8.00 -15.00

 

 karty

 

Sun-Hair Protection Complex

 

- „Inteligentny” filtr przeciwsłoneczny – filtr UV połączony z molekułami odżywczymi i regenerującymi, które poprawiają wydajność tradycyjnych filtrów słonecznych. Dzięki swoim ładunkom dodatnim są w stanie połączyć się z ładunkami ujemnymi włosów, znajdującymi się głównie w tych miejscach, gdzie włókno włosa jest najbardziej uszkodzone. Jego kumulatywny efekt sprawia, że jego działanie potęguje się wraz z każdą kolejną aplikacją. Działanie kondycjonujące i naprawcze. Trwały efekt.
- Składnik ochrony UV pochodzenia roślinnego (pestki słonecznika) – chroni włosy oraz pigmenty kosmetyczne przed przed działaniem wolnych rodników.
- Aloe Vera: aktywny środek przynoszący ukojenie. Nawilża włosy i skórę głowy. Włosy zyskują miękkość.
- Aminokwasy pochodzenia morskiego: regenerują i wygładzają naskórek włosów. Nadają włosom połysk.

 

cena: 35 zł/szt - szampon, mgiełka i maska

Promocja wiosenna

 

Na to czekaliście! Innowacyjny produkt SMART TOUCH jest już dostępny. Czeka na Was w promocyjnej cenie 39 zł. Tylko w Salonie Urody Catrina!

Bon Upominkowy

Szukasz miłego prezentu dla bliskiej Ci osoby?bon

Bon upominkowy to oryginalny i wyjątkowy upominek, z którego z pewnością ucieszy się każdy! Podaruj bliskiej Ci osobie profesjonalną usługę w naszym salonie. 


Ty decydujesz jaką bon ma mieć wartość, a w ramach wybranej kwoty obdarowana osoba wybiera dla siebie najlepsze zabiegi. My dbamy , aby osoba wyszła od nas piękna i szczęśliwa. 

Istnieje możliwość wybrania dowolnego zabiegu / zabiegów z cennika, bądź podarowania karnetu na konkretną kwotę. 

Bon podarunkowy jest doskonałym prezentem na każdą okazję. 

Zamów: tel. 48 629-33-54, tel. 530-383-115